Esmalt mõõtke ära ruum, kuhu mööbel peab mahtuma. Seejärel joonistage soovitav tulem koos mõõtmetega ning mõelge välja ligikaudne toon. Hea oleks, kui on olemas mingisugune nägemus ka soovitavatest materjalidest. Melamiin, spoon, täispuit, kõrgläige – valik on laialdane.

Kui olete selle kõigega ise toime tulnud, siis koostame selle põhjal hinnapakkumise. Kui jäite hätta, aitame ja pakume omapoolseid lahendusi. Meie poolt 3D pildi joonistamise maksumus on eraldi teenusena 35 eur + km, mis arveldatakse tellimuse vormistamisel hinnast maha.

Kui oleme ühiselt jõudnud lõpliku lahenduseni, vormistame tellimuse eelnevalt kooskõlastatud hinnapakkumise alusel. Tellimuse jõustub ettemaksu laekumisega, milleks on 50% pakkumise hinnast. Tellimuse lõpphinna (50%) tasumine toimub enne mööbli paigaldust. Juhul, kui mööbel on tellitud ilma paigalduseta, toimub lõpphinna tasumine enne mööbli üle andmist.

Kui olete just soetanud uue kodu, mille puhul investeeringud mööblile moodustavad üpris suure osa eelarvest, siis on võimalik soetada mööbel ka Liisi järelmaksu kasutades. Täpsema info leiab selle kohta siit.

Meie mööblile kehtib ka 2-aastane garantii.